Závěsná svítidla

Pod tímto pojmem si můžeme představit lustry, které nejsou u stropu, ale zavěšeny na lanku, jehož délku si lze libovolně měnit. Závěsná svítidla najdou své uplatnění zejména v kuchyni či v obývacím pokoji. Různé typy závěsných svítidel dokonale rozzáří váš domov. Svítidlo závěsné je nejen velice praktické, ale také představuje moderní doplněk do místnosti. Závěsná svítidla dají vyniknout jakémukoliv interiéru, nejvíce se však hodí nad konferenční nebo jídelní stůl. Lustry si můžete nastavit, jak zrovna potřebujete. Nabídka závěsných svítidel je velice pestrá a různorodá.

Moderní svítidla do vaší domácnosti

Pokud chcete svůj interiér trochu oživit a hledáte vhodné osvětlení, pak vám nabízíme moderní astylová závěsná svítidla. V naší nabídce najdete závěsná svítidla, která uplatníte ve všech místnostech. Mezi cenově nejdostupnější, avšak také jednodušší svítidla, patří svítidla vyrobená z tkaniny. Tato svítidla závěsná jsou ideální do dětských pokojíčků. Závěsná svítidla z kovu jsou velice odolná. Jde o jednodušší svítidla, která se hodí například do pracovny nebo kanceláře. Svítidla závěsná do obýváku doporučujeme zvolit o něco propracovanější modely, například závěsné svítidlo Globus. Závěsná svítidla do kuchyně volte raději menší a výkonnější. Doporučujeme například závěsné svítidlo Amarant. Maximálně úsporné je led závěsné svítidlo, které vám poskytne dostatek světla a také úsporu energie.

Proč nakupovat u nás?

Většina zboží, které nabízíme, je skladem. Přinášíme možnost vlastní dopravy a za zboží námi doručené vám ručíme. Pokud budete mít zájem, zboží vám vyneseme do bytu. U objednávky nad 5000 korun neplatíte poštovné.