Zrcadlo černý dub BY 0663, 70x70 cm

vyp-BY-1335-V9
Dostupnost Ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Zrcadlo v rámu bez fazety o rozměru 70x70 cm nyní za výprodejovou cenu. Více…
Cena
759 Kč
Původně
1 099 Kč
  • Výprodej

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Zrcadlo v rámu bez fazety o rozměru 70x70 cm. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.

Rozměry:
- 70x70 cm

Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední zrcadlo (původní cena 1 099 Kč). Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop. Zboží je v bezvadném stavu.

Parametry

Barva černá
Typ zrcadla V rámu, Čtvercové / Obdelníkové

Máte dotaz k produktu?