Čalouněná postel Modena

Kód produktu: akce-modena-1348133

Nelze zakoupit

Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Rozměr postele/matrace 160x200 cm, 180x200 cm
Typ postele Pro seniory, S matrací a roštem, S úložným prostorem

Moderní lůžko české výroby s volně loženými matracemi a elegantně prošitým čelem ozdobným stehem. Postel má nadstandartní výšku ložné plochy 60 cm. Lůžko je dodáváno včetně polohovacího lamelového roštu DUOFLEX (28 lamel) a zdravotní pružinovou matrací Kombiflex (nosnost do 110 kg) nebo 5-zónovou sendvičovou matrací Miami (nosnost do 100 kg) - matraci zvolíte v rámci volitelných variant. Matrace jsou opatřeny pratelným potahem. Postel má úložný prostor. Elegantní vzhled celého lůžka podtrhují čalouněné nožky.


Rozměry:
- ložná plocha 180x200 cm nebo 160x200 cm
- výška ložné plochy 60 cm
- celková šířka 192 nebo 176 cm
- celková délka 221 cm
- výška s čelem 101 cm
- nožky 10x10x11 cm


Vyobrazené provedení - korpus hnědá koženka Soft 03, přehoz v čalounění Nestor 54.


Přehoz není součástí ceny, lze jej doobjednat viz. položky. V případě objednávky postele bez přehozu je postel dodávána vždy v jednobarevné látce (ve vzorníku pravá část vzorku). Vzorovanou látkou lze očalounit pouze přehoz.Rošt Duoflex
Luxusní ručně polohovací rošt s 28 předepjatými lamelami. Snadné nastavení polohování je vhodné i v případě zdravotních obtíží a únavě. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhosti v bederní části. Je vhodný pro všechny druhy matrací. Rošt je polohovatelný v pěti relaxačních polohách pod hlavou a jedné poloze v nohách.


Matrace Kombiflex
Základní typ pružinové matrace, která je výrazně pružná a vzdušná. Pružinová kostra je kombinovaná s kvalitní polyuretanovou pěnou. Protlačení pružin zabraňuje ztužená ochranná vrstva Jeparol 500. Matrace velice dobře působí na krevní oběh a nervovou síť a tudíž nedochází ke strnutí a brnění končetin. Nosnost 110 Kg.


Matrace Miami
Vysoká luxusní 5-ti zónová sendvičová matrace vyrobená z kvalitních pěn. Obě strany jádra matrace jsou opatřeny profilováním, které zajišťuje větší komfort a pohodlí, uvolnění svalstva během spánku a v neposlední řadě také vzdušnost matrace. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním prošívaným potahem zaručují výbornou hygienu lůžka. Každá strana matrace má jinou tuhost, umožňuje proto výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Nosnost 100 Kg.

K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.