Čalouněná postel Rozárka

POH-rozarka
Dostupnost Výroba do 6-10 týdnů

Výrobu dodavatel stihne do 6-10 týdnů. Na přesném termínu a času závozu se domluvíme telefonicky cca 48 hodin předem.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Moderní české čalouněné lůžko s vyšší ložnou plochou se skvěle hodí pro všechny věkové kategorie. Model Rozárka exkluzivně u nás! Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Orientace rohu
Vyberte prosím:
Orientace rohu
Vybrat
Cena
11 299 Kč
Původně
13 560 Kč
  • Český výrobek
  • Akce

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Moderní čalouněné lůžko české výroby dodáváme vč. 2 čel, které chrání vaši zeď před poškrábáním. Orientaci rohu prosím vyberte v rámci volitelných variant. Součástí postele je také pevný rošt a matrace Kombiflex, která je seskládaná z bonell pružin a patří k nejoblíbenějším na trhu. Pružiny bonell jsou z 2,4 mm silného kaleného ocelového drátu a spolu s polyuretanovou pěnou a speciální ztuženou vrstvou Jeparolu, která brání protlačení pružin, tvoří vzdušnou a kvalitní matraci.

Nosnost matrace je do 110 kg.
Výška matrace s roštem je 18 cm. Samozřejmostí je praktický úložný prostor, postel se otevírá z boku. Čela jsou čalouněna jednostranně. Součástí jsou také 2 polštářky o rozměru 40x40 cm.

Lůžko Rozárka vám dodáme v šíři ložné plochy 120 cm.

Rozměry:
- celková šířka 128 cm
- celková délka 208 cm
- ložná plocha 120x200 cm
- výška s čely 91 cm
- výška ložné plochy 52 cm
- výška kluzáků 3 cm


Postel vám dodáme ve vyobrazeném čalounění Matheo 10 bílá ekokůže - Tetau 86 (vzor).


Poznámka:
U modelů od šíře 100 cm může být potah matrace uprostřed sešitý - z důvodu malé šíře látky. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm.K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Parametry

Rozměr postele/matrace 120x200 cm
Typ postele S matrací a roštem, S úložným prostorem, Čalouněná postel

Máte dotaz k produktu?