Dětský pokoj Spot

vox-spot-pokoj
Dostupnost 3-4 týdny

Výroba do 3-4 týdnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Dětský pokoj Spot je designově neotřelý nábytek, který si zamilujete vy i vaše děti. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Osvětlení postele
Vyberte prosím:
Osvětlení postele
Vybrat
Cena
55 350 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Kolekce Spot z designerské dílny Vox působí velmi moderním dojmem a je zdrojem neustálé inspirace. Pod nábytkem je dostatek volného prostoru pro ukládání předmětů z dětského světa. Úklid po dětských hrách se může při troše fantazie stát další hrou. 

Kolekce nábytku je vyrobená z vysoce kvalitního lamina od německé firmy Egger. Taktéž kování Hettich zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Hrany nábytku jsou opatřené ABS, jsou tedy odolné vůči mechanickému poškození či vlhkosti. Elegantní kobinace světlého dekoru akácie s bílou projasní místnost a dodá jí vzdušnost.

Patrová postel je dominantou pokoje, je kombinací postele, komody a skříně v jednom modelu. Postel má čtyři hluboké zásuvky a devět polic na vysoce kvalitních pojezdech. V zadní části postele naleznete další 4 hluboké police, které jsou osvětlené LED zářivkami. Tyto police jsou vhodné na sezónní oblečení. Součástí jsou navíc 2 výsuvné věšáky, díky nimž získáte úložný protor navíc. Postel má v horní části baldachýn. Přehozením lehké textilie přes baldachýn získají vaše děti dostatek soukromí. K posteli si můžete doobjednat  LED osvětlení i na vnější police. Postel dodáváme bez roštu a matrace.

Další součástí pokoje Spot je 4 patrová komoda. Horní dvířka jsou výklopná a spodní 3 zásuvky pojmou oblečení i učebnice.

Oboustranný psací stůl I. je ideálním řešením pro rodiny se dvěmi dětmi a menším dětským pokojem. Pracovní deska je dostatečně velká a navíc, každé z dětí může mít ze své strany místo na dvě zásuvky. Ty se buď mohou dokoupit zvlášť, nebo můžete místo nechat otevřené a ukládat do něj například sešity nebo elektroniku. Přesně uprostřed stolu naleznete tři přihrádky, které rozdělují psací desku na dvě stejně velké plochy a zároveň poslouží i k uskladnění psacích potřeb. Designovou tyč nad stolem můžete krásně využít na zavěšení pořadačů, čímž vznikne více úložných ploch. Stůl vám dodáme se 2 zásuvkami.


Pokoj obsahuje následující prvky:
- patrová postel š205/h105/v184 cm
- 4 patrová komoda š88/h60/v150 cm
- psací stůl se 2 zásuvkami š148/h75/v150 cm
- baldachýn š161/h95/v62 cm
- 2x výsuvny věšák š51/h90/v137 cm


Pokud potřebujete poradit nebo vás zajímají samostatné komponenty, kontaktujte nás!

 

 

 

Parametry

Barva bílá
Materiál Lamino
Dekor akácie

Máte dotaz k produktu?