Držák na kuchyňské utěrky s ramenem, Simplehuman – pro role do 28 cm, matná ocel

sim-KT1161
Dostupnost 2-4 týdny

Výroba do 2-4 týdnů.

Držák na kuchyňské utěrky má unikátní rameno, díky kterému stačí k odtrhnutí papírové utěrky jen jedna ruka, a to i v případě, když je na roli hodně papíru či zbývá poslední list. Držák je určen pro utěrky do maximální šířky 28 centimetrů. Více…
Cena
799 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Držák na kuchyňské utěrky má unikátní rameno, díky kterému stačí k odtrhnutí papírové utěrky jen jedna ruka, a to i v případě, když je na roli hodně papíru či zbývá poslední list. Držák je určen pro utěrky do maximální šířky 28 centimetrů.

Držák s ramenem na výšku měří 36,3 cm. Šířka podstavce je 20,8 cm. Je vyroben z odolné oceli, bude vám sloužit mnoho let. Držák perfektně drží na místě. Ve vrchní části má otvor pro jeden prst, aby bylo možné ho snadno přemisťovat. Rameno se přizpůsobuje roli – to znamená, že lze snadno odtrhnout jeden i více listů najedou. Určen pro role o maximální délce 28 cm.


Proč zvolit tento držák na utěrky?
Moderní design ozdobí vaši kuchyni
Vyroben z odolného materiálu
Papírové utěrky budete mít vždy po ruce

 

Jeden po druhém
Držák tlačí na roli, takže je snadné utrhnout i jednu utěrku jednou rukou.


Stabilní vyvážený podstavec
Držák má stabilní podstavec, díky kterému stojí na místě a nepřeklopí se.


Otvor na prst
Držák má na vrchní části otvor pro uchopení jedním prstem.


Záruka
Společnost Simplehuman používá prvotřídní materiály, což je zárukou dlouhé životnosti.

 

Parametry

Materiál Kov

Máte dotaz k produktu?