Kaskádový slunečník Elea 3x4 antracit

Kód produktu: rn-INT165488

Nelze zakoupit

Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Barva antracitová
Rozměry Šířka: 300 cm, Výška: 270 cm, Hloubka: 400 cm

Designový zahradní slunečník řady Elea od oblíbené značky Hesperide o rozměru 3x4m nabízíme v antracitové barvě. Slunečník nabízí celkem 5 poloh a možnost otáčení o 360°. Před uskladněním slunečníku na delší dobu (např. v zimě) doporučujeme očistit plátno a konstrukci suchým hadříkem a následně uložte na suchém a větraném místě.  

Vlastnosti kaskádového slunečníku Elea:
- rozměry 300 x 400 x 270 cm
- hmotnost 24 kg
- konstrukce hliník
- materiál plátna polyester 250 g / m²
- typ ovládání  klika

Důležité upozornění (viz. manuál od výrobce): Instalaci slunečníku musí provádět pouze dospělí. Musí být prováděna za klidného počasí (žádné bouře, žádné deště, žádný ani slabý vítr). Nemůžeme zaručit odolnost a dobré vlastnosti tohoto produktu při užívání během nepříznivých klimatických podmínek. Doporučujeme zavřít slunečník během silného větru, bouře, krupobití nebo při silných dešťových srážkách. Za těchto podmínek, nedoporučujeme být pod slunečníkem samotným nebo v jeho blízkosti.
Po každé větší nepřízni počasí doporučujeme zkontrolovat stav a pevnost konstrukce a celkový stav před dalším použitím. Varování, nebezpečí převrácení v případě větru. Složte slunečník v případě větru a "bičování". Doporučujeme nenechávat otevřený slunečník bez dozoru.
Akumulace vody a / nebo listí, na plátně přispívá k jeho degradaci a proto plátno pravidelně kontrolujte a ujistěte se, že je čisté. Odstraňujte veškeré vodní kapsy a nečistoty. Nezavěšujte žádné produkty na konstrukci - rám slunečníku. Je nutno ukotvit slunečník na stabilní podstavec s dostatečnou zátěží a na rovný povrch k zajištění jeho stability.
Nedoporučujeme instalovat osvětlení nebo jiné zdroje tepla na konstrukci ve styku s nebo v blízkosti tkaniny (plátna).

Recenze produktu
Celkové hodnocení
Kvalita materiálu
Design
Zpracování
Cena
Splnění očekávání
Věrnost fotografie
Martin, Omice

Klady

  • velikost
  • kvalita zpracování

Zápory

  • z fotky jsem přesně nepoznal která strana slunečníku je delší
Produkty s podobnými vlastnostmi
Nábytek bez starostí