Masivní noční stolek TNS8

MRA--0511
Dostupnost 3-5 týdnů

Výroba do 3-5 týdnů.

Závěsný noční stolek s vysokou kvalitou zpracování zajišťuje standart, který uspokojí i náročného zákazníka. Stolek vám nabízíme v rozsáhlé řadě moření. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Provedení
Vyberte prosím:
Provedení
Vybrat
Moření
Vyberte prosím:
Moření
Vybrat
Povrchová úprava
Vyberte prosím:
Povrchová úprava
Vybrat
Cena
617 Kč
Původně
687 Kč
  • Akce

Popis

Závěsný noční stolek slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS8 se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). 

Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). 

Rozměry:
- šířka 40 cm
- hloubka 40 cm

Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě. 

 

 

Parametry

Materiál Masiv
Barva bílá
Dekor buk, olše, ořech, tabák, třešeň, wenge

Máte dotaz k produktu?