Matrace KOMODOR bio-ex T3,T4 70-80x200 cm

2321
Dostupnost 2-3 týdny

Výroba do 21 pracovních dnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami a vicoelastickou - línou pěnou, které poskytují ideální oporu celému tělu. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Rozměry
Vyberte prosím:
Rozměry
Vybrat
Tvrdost
Vyberte prosím:
Tvrdost
Vybrat
Cena
9 020 Kč
  • Slovenský výrobek
  • Záruka 3 roky

Popis

Luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami a vicoelastickou - línou pěnou, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno 250 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna a s použití, komfortní HR studené pěny.


Matrace je opatřena luxusním odnímatelným potahem Bamboo. Potah má atraktivní design a je příjemný na dotek, splňuje zároveň všechny požadavky na hygienický a antialergický potah a současně je ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvádí případnou vlhkost z potahu. Potah je plně snímatelný a pratelný.

Vlastnosti matrace:
doporučený rošt: pevný
výška matrace: 23 cm
záruka 3 roky
tuhost T3 - měkká matrace s nosností max. do 110 kg
tuhost T4 - středně tvrdá matrace s nosností max. do 130 kg
 

Parametry

Rozměr postele/matrace 70x200 cm, 80x200 cm
Typ matrace Taštičkové

Máte dotaz k produktu?