Patrová postel London Bus

LD-513.000.000
Dostupnost Ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Dvoupatrová postel London Bus je pohodlné místo na spaní a prostor pro hry, kde se dítě může cítit jako řidič legendárního dvoupatrového červeného autobusu, jezdícího po ulicích Londýna. Více…
Cena
13 209 Kč

Popis

Postel je vyrobena z odolného a ekologického materiálu a je doplněna o roštovou dřevěnou podložku a kovový žebřík, který je namontován na pravé straně. London Bus je ideální pro aktivní děti, protože v této posteli se nejen úžasně spí, ale také si v ní užijí zábavu. Okraje a rohy mají zaoblený tvar, aby byla zajištěna bezpečnost dítěte. V dolní části postele, v „kabině autobusu“ je police, na kterou se dají umístit knihy nebo hračky. 

Palanda London Bus s charakteristickým provedením se vyrábí z lamina v kombinaci s MDF. Úchytky, které naprosto dokonale dolaďují styl nábytku, mají vzhled pneumatik.

Postel dodáváme včetně laťových roštů. Matrace není součástí dodávky, ale jistě si vyberete z naší bohaté nabídky matrací tu pravou přesně pro vás!

Rozměry:
- šířka 114,6 cm
- délka 227,4 cm
- výška 150,4 cm

- s výškou matrace  15 cm výška postele v dolním patře činí 31 cm
-
horní patro postele má výšku 131 cm
- ložná plocha 90x190 cm


Palandu vám doručíme domů a to zcela zdarma. Pokud nemáte doma kutila nebo nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám ložnici rádi odborně smontují - stačí si přiobjednat montáž produktu. 

 

Parametry

Materiál Lamino, MDF
Barva bílá, červená

Máte dotaz k produktu?

Související produkty