Pohovka Stacy 3sed

DRE-stacy-3sed
Dostupnost 5-7 týdnů

Výroba do 5-7 týdnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Sedačka vybavená kvalitními vlnovcovými pružinami patří k těm kvalitativně lepším sedačkám na trhu. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Čalounění
Vyberte prosím:
Čalounění
Vybrat
Cena
12 775 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Praktická pohovka Stacy 3sed má praktickými rozklad i úložný prostor. Třímístná pohovka s volně vloženými zádovými polštáři nabízí měkčí sezení díky vlnovcovým pružinám. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohovku vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení křesla a taburetu s úložným prostorem ze stejné kolekce (viz související produkty).

Pohovku Stacy snadno rozložíte na lůžko o rozměru 146x195 cm, a tak hravě vyřešíte občasné přespání návštěvy. Další nespornou výhodou sedačky je její úložný prostor, kam schováte lůžkoviny nebo sezonní oblečení. Záda pohovky jsou také očalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.

Rozměry:
- šířka 220 cm
- hloubka 98 cm
- výška 90 cm
- výška sedu 43 cm
- hloubka sedu 62 cm
- rozměr spací plochy po rozložení 146x195 cm

Parametry

Úložný prostor ano
Materiál Látka
Barva béžová, hnědá, lime, modrošedá, světle modrá, světle růžová, světle šedá, tmavě šedá, šedá
Rozměry Šířka: 220 cm Výška: 90 cm Hloubka: 98 cm

Máte dotaz k produktu?