Polonebesa ke kovaným postelím

DK-NEB2
Dostupnost 5-6 týdnů

Výroba do 5-6 týdnů.

Jednoduchá polonebesa vykouzlí romantický nádech v každé ložnici a můžete je na rozdíl od klasických nebes umístit i pod šikmý strop. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Varianta nebes
Vyberte prosím:
Varianta nebes
Vybrat
Povrchová úprava
Vyberte prosím:
Povrchová úprava
Vybrat
Cena
2 491 Kč
  • Český výrobek

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Noblesní kovaná polonebesa s možností zakoupení dekorační bílé látky ze 100% polyesteru. Polonebesa nabízíme v ceně bez látky nebo s příplatkem za bílou látku, dále ve více provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). V sadě vám dodáme 2 stropní úchyty, tyč s koncovkami ve tvaru kuličky a 2 držáky na závěsy. Cena polonebes je jednotná pro všechny rozměry postelí. 

Polonebesa dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. K polonebesům si nezapomeňte objednat kovanou postel z naší nabídky.

Rozměry:
- délka bílé dekorační látky v rozvinutém stavu 590 cm, šíře 85 cm
- délka tyče bez koncovek 60 cm, s koncovkami 70 cm

Parametry

Materiál Kov, Látka
Barva bílá
hnědá, krémová, stříbrná, zelená, zlatá, červená, šedá

Máte dotaz k produktu?