Křeslo zlatohnědý ratan

STBZR-1146960
Dostupnost 2-4 týdny

Výroba do 2-4 týdnů.

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Provedení ratanu
Vyberte prosím:
Provedení ratanu
Vybrat
Cena
4 990 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Luxusní ratanová sestava Santa Barbara je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou.
Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Na pohled je umělý ratan srovnatelný s ratanem přírodním. Tloušťka ratanu je 5mm a jeho čištění je velmi jednoduché.
Teakové části setu je vhodné alespoň jednou ročně ošetřit teakovým olejem. Jednotlivé kusy sestavy lze koupit libovolně a různě kombinovat.
Ratanovou sestavu Santa Barbara doporučujeme do interiérů i exteriérů celoročně. Cena včetně polstrů.

Set Santa Barbara se skládá ze 2 ks křesla, jednoho stolu se skleněnou deskou a lavice v zlatohnědém provedení ratanu v kombinaci s teakovým dřevem. Dále nabízíme světlou alternativu bříza.(viz. volitelné parametry).

Rozměry křeslo: š58/h68/v88 cm.
Rozměry lavice: š120/h63/v88 cm.
Rozměry stolu: š102/h50/v62 cm.


Jednotlivé položky lze zakoupit samostatně - viz. níže.

Parametry

Barva hnědá
krémová
Materiál Umělý ratan
Plast

Máte dotaz k produktu?