Toaletní štětka s krytem Luxia, výprodej

vyp-LUX-057
Dostupnost Ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Nádoba je zhotovena z pevného tlustého skla, shodného se sklem ostatních předmětů z kolekce Luxia. Více…
Cena
879 Kč
Původně
1 264 Kč
  • Výprodej
  • Záruka 15 let

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Skladem za zvýhodněnou cenu nabízíme tuto nástěnnou WC štětku s krytem. Nádoba je zhotovena z pevného tlustého skla, shodného se sklem ostatních předmětů z kolekce Luxia. Povrch skla, matněný chemickým způsobem, má přitažlivý vnější vzhled a zakrývá šmouhy uvnitř nádob. Rukojeť WC štětky je vyrobena z kovu. Plastový chromovaný kryt umožňuje přecházet poškozením sanitární techniky a je funkční, když zakrývá kartáč. V případě potřeby je fixován v jakékoliv výšce rukojeti za účelem komfortu při úklidu sanitární techniky.

Kartáč WC štětky má černou barvu, která je zachována v průběhu celé doby provozu, na rozdíl od kartáčů bílé barvy, které po krátkém používání žloutnou. Koupelnový doplněk snadno navrtáte do zdi. Rozteč mezi otvory je 3,2 cm. 
Kvalitní český výrobek. Záruka 15 let. WC štětka je součástí koupelnové řady LUXIA


Povrchová úprava:
- galvanicky chromovaná 100% mosaz, matněné sklo, plast

Rozměry:
- š119/h139/v365 mm


Za zvýhodněnou cenu nabízíme 1ks, původní cena 1 264 Kč.

Parametry

Barva bílá, stříbrná
Materiál Kov, Plast, Sklo
Kolekce Luxia

Máte dotaz k produktu?