Objevte rozmanitost našich jídelních židlí

Je to až k nevíře, kolik druhů židlí u nás naleznete. Pro snadnější orientaci v sortimentu Vám představujeme materiály, z kterých jsou vyrobeny.

Dřevěné – židle z masivu, dýhy, buku a dalších dřevitých materiálů nemusí být vždy symbolem klasiky. Nabízíme i originální tvary a provedení, jenž okouzlí Vás i Vaše návštěvy.

Ratanové – jestliže milujete exotiku, jistě uvítáte praktická a pohodlné jídelní židle s velmi kvalitním výpletem ratanovým nebo z listu banánovníku.

Čalouněné – pořiďte si luxusní jídelní židle italské výroby, čalouněné nejkvalitnější kůží. Dáváte raději přednost jednoduchému designu? Pak nabízíme klasické i originální židle jídelní s čalouněným sedákem, popřípadě i opěrákem různých barev, materiálů a odstínů.

Kovové židle – nabízíme kovové židle potažené hliníkovým nebo chromovaným lakem, kombinované se dřevem a čalouněním nebo nádherné kované jídelní židle, které jsou vhodné i pro venkovní použití.

Máme pro Vás tip

Již nemusíte složitě přemýšlet, jaký jídelní stůl a židle se k sobě hodí. Požádejte o radu našeho bytového designera nebo zakupte již sestavené jídelní sety.

Důležité informace