Pořiďte si novou obývací stěnu, která rozzáří Váš domov

Obývací pokoj je jednou z místností, kde trávíme nejvíce času s rodinou a přáteli. Aby byl tento prostor příjemný, vyplňuje ho zpravidla pohodlná sedací souprava, ke které stylově a barevně ladí obývací stěna. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Nabízíme obývací stěny a sestavy všech velikostí, barev i druhů

Současné obývací stěny moderní jsou spíše vzdušné a lehké, s menším úložným prostorem, proto často bývají doplněny o komody.  Forliving nabízí širokou nabídku tohoto typu sektorového nábytku, který lze jednoduše sladit s ostatním druhem vybavení a vytvoří komplexní koncept Vašeho bydlení. 

Obývací stěny minimalistických rysů jsou jedním z osvědčených druhů nábytku. Obsahují jednu nebo dvě skříňky, doplněné o TV stolek a police. Tyto sestavy bývají variabilní a lze je skládat dle Vašich představ a prostorových možností. Důležitým prvkem je vhodně zvolený konferenční stolek, který vyplní prostor mezi obývací stěnou a sedací soupravou.

Na barvě obývacích stěn záleží

Nabídka Forliving zahrnuje obývací stěny různých barev. Máte-li nábytek laděný do světlých odstínů, může pro Vás být vhodná obývací stěna bílá. Černo-bílá kombinace nikdy neomrzí a její designová obliba překonává již desetiletí. Dáváte-li přednost dřevu, jistě Vás nadchne obývací stěna ořech, višeň, švestka, dub, popřípadě jiný dekor. Neméně zajímavá je obývací stěna buk nebo luxusní regálová obývací stěna z kovu. Stačí si jen vybrat, o ostatní se postaráme my.

Důležité informace