Šatní skříně jsou nutnou součástí každé domácnosti. Tento nábytek bývá určen pro předsíň, ložnici, obývací pokoj nebo dětský pokoj, šatnu, ale i pro kancelář nebo hotelové pokoje. 

Představíme vám naši nabídku šatních skříní

Forliving nabízí levné šatní skříně, které svým provedením, velikostí, materiálem a vysokou kvalitou osloví i náročné zákazníky. 

Nabízíme skandinávské šatní skříně, šatní skříně se zrcadlem nebo bez a s posuvnými dveřmi. Většina z nich kombinuje šuplíky, zásuvky, závěsné tyče nebo police. Pohodlí zákazníka je zajištěno variabilním uspořádání polic, které může kombinovat tak, aby bylo možné vytvořit dostatečný úložný prostor.

Základním výrobním materiálem je masiv, lamino, lakovaná MDF nebo dýha. Z dekoru lze vybírat z provedení borovice, bříza, buk, třešeň, olše ale také calvados a řady dalších. Úchyty v kovovém vzhledu a další zajímavé prvky, stylově doplňují moderní nábytek, který i za výprodejové ceny naleznete na Forliving.cz. Nabídka je široká a v orientaci vám pomůžou naše chytré filtry. Zkuste například šatní skříň s dekorem bříza.

Velká, malá nebo rohová šatní skříň? Poradíme Vám

Jste-li omezeni prostorem, jsou vhodnější malé skříně. Jejich šířka se pohybuje mezi 0,5 až 1 m a vyrábějí se v provedení jednokřídlé, dvoukřídlé nebo rohové. Velké šatní skříně mají šířku 1 až 2,5 m. V prostoru bývají umístěny samostatně nebo doplněny o rohovou skříň, komody, případě se mohou stát součástí ložnicové soustavy nebo obývací stěny. 

Pro vybavení dětských pokojů si vyberte z rozmanitých barevných a konstrukčních provedení dětských skříní, které jsou vyráběny tak, aby splňovaly vysoké nároky na bezpečnost Vašich dětí.

Užijte si kvalitní nábytek bez námahy 

Zboží, které u nás zakoupíte, vám vyneseme přímo do bytu či domu, pro Váš komfort si můžete objednat profesionální montáž, kterou provedou naši odborně školení technici přímo ve Vašem domově. Součástí nabídky je doprava zdarma při nákupu nad 3 000,- Kč.

Oblíbené

0 oblíbených

Košík

0 Kč

Měna

/

Prodejna Chrudim