Dětský pokoj Spot

Kód produktu: vox-spot-pokoj

Nelze zakoupit

Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Barva bílá
Materiál Lamino
Dekor akácie

Kolekce Spot z designerské dílny Vox působí velmi moderním dojmem a je zdrojem neustálé inspirace. Pod nábytkem je dostatek volného prostoru pro ukládání předmětů z dětského světa. Úklid po dětských hrách se může při troše fantazie stát další hrou. 

Kolekce nábytku je vyrobená z vysoce kvalitního lamina od německé firmy Egger. Taktéž kování Hettich zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Hrany nábytku jsou opatřené ABS, jsou tedy odolné vůči mechanickému poškození či vlhkosti. Elegantní kobinace světlého dekoru akácie s bílou projasní místnost a dodá jí vzdušnost.

Patrová postel je dominantou pokoje, je kombinací postele, komody a skříně v jednom modelu. Postel má čtyři hluboké zásuvky a devět polic na vysoce kvalitních pojezdech. V zadní části postele naleznete další 4 hluboké police, které jsou osvětlené LED zářivkami. Tyto police jsou vhodné na sezónní oblečení. Součástí jsou navíc 2 výsuvné věšáky, díky nimž získáte úložný protor navíc. Postel má v horní části baldachýn. Přehozením lehké textilie přes baldachýn získají vaše děti dostatek soukromí. K posteli si můžete doobjednat  LED osvětlení i na vnější police. Postel dodáváme bez roštu a matrace.

Další součástí pokoje Spot je 4 patrová komoda. Horní dvířka jsou výklopná a spodní 3 zásuvky pojmou oblečení i učebnice.

Oboustranný psací stůl I. je ideálním řešením pro rodiny se dvěmi dětmi a menším dětským pokojem. Pracovní deska je dostatečně velká a navíc, každé z dětí může mít ze své strany místo na dvě zásuvky. Ty se buď mohou dokoupit zvlášť, nebo můžete místo nechat otevřené a ukládat do něj například sešity nebo elektroniku. Přesně uprostřed stolu naleznete tři přihrádky, které rozdělují psací desku na dvě stejně velké plochy a zároveň poslouží i k uskladnění psacích potřeb. Designovou tyč nad stolem můžete krásně využít na zavěšení pořadačů, čímž vznikne více úložných ploch. Stůl vám dodáme se 2 zásuvkami.


Pokoj obsahuje následující prvky:
- patrová postel š205/h105/v184 cm
- 4 patrová komoda š88/h60/v150 cm
- psací stůl se 2 zásuvkami š148/h75/v150 cm
- baldachýn š161/h95/v62 cm
- 2x výsuvny věšák š51/h90/v137 cm


Pokud potřebujete poradit nebo vás zajímají samostatné komponenty, kontaktujte nás!

Nábytek bez starostí