Interiér jako malovaný

Ať již jste příznivci klasických děl, či moderní abstrakce, obrazy mají od nepaměti místo v našich domovech. V této inspiraci vám představíme výběr obrazů do jednotlivých místností. Jak se říká - sto lidí, sto chutí. Co se líbí nám, nemusí oslovit vás. Pevně však věříme, že na své si přijde každý.

Interiér jako malovaný

Obývací pokoj

Interiér jako malovaný

Obývací pokoj je místo, kde se s obrazy můžete takříkajíc vyřádit. Mezi obrazy můžete i zařadit rámečky s rodinnými fotkami a vytvořit na stěně zajímavou koláž. Ať už se rozhodnete pro cokoli, myslete na to, že do obýváku si zvete návštěvy - ukažte jim tedy to nejlepší.

Ložnice

Ložnice je určena hlavně k odpočinku. Volte tedy obrazy spíše střídmějšího charakteru, které nebudou podněcovat k přílišnému přemýšlení. Vhodné jsou hlavně krajinky, květiny, či díla starých mistrů. Vyhýbejte se přílišné extravaganci a abstrakci, pokud to tedy není váš šálek kávy.

Interiér jako malovaný

Jídelna

Interiér jako malovaný

V jídelně se chceme cítit dobře. Obrazy by tedy měly vyvolávat příjemnou atmosféru a třeba i podpořit chuť k jídlu. Volte tedy tématiku jídla a pití, nebo příjemných míst - například kaváren.

Dětský pokoj

Výběr obrazů do dětského pokoje závisí hlavně na věku dítěte. Volte však určitě veselé motivy zvířátek, či květin. U větších dětí také určitě nezapomeňte na rámečky s fotografiemi rodiny a kamarádů, případně zarámujte jejich výkresy a obrázky.

Interiér jako malovaný

Chodba a předsíň

Interiér jako malovaný

Máte nějakou zálibu? Uchvátily vás země vzdálené? Dejte to všem najevo už v předsíni, či na vaší chodbě. Kromě obvyklých obrazů zde skvěle využijete i rámy s fotografiemi z cest, či abstraktní díla podněcující fantazii.

Abstrakce

Krajinky vás nebaví a staří mistři vám nic neříkají? Možná zkuste něco modernějšího. Popusťte uzdu fantazii a pořiďte si abstraktní dílo.

Interiér jako malovaný

Prohlédnout si další inpirace dle kategorií

Křesla s výnosem ZDARMAChci vědět víc