Komoda Pepe 5

tvi-70073
Dostupnost Ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Komodu Pepe 5 charakterizuje jednoduchý design, nadčasová barva a dostatek úložného prostoru. Více…
Cena
3 893 Kč
Původně
4 150 Kč
  • Dánský výrobek
  • Akce

Popis

Bílá komoda Pepe 5 je funkční kus nábytku za skvělou cenu, který se vyrábí v Dánsku v souladu s ekologickými procesy zpracování dřeva. Pokud si chcete pořídit do své domácnosti nábytek, při jehož výrobě je kladený důraz na  ochranu životního prostředí, komodu Pepe vám můžeme vřele doporučit.

Dřevovláknité desky o síle 15 mm, použité na výrobu komody Pepe, jsou foliované. Povrchová folie je stálobarevná a velice snadno se udržuje pomocí prachovky či hadříku. Hrany jsou olepené 2 mm páskou, aby byly chráněné před mechanickým poškozením nebo odštípnutím.

Další nespornou výhodou jsou 70 cm široké zásuvky na kovových pojezdech, které poskytují dostatek úložných prostor na vaše oblečení či jiné věci, které potřebujete uschovat. Díky hloubce 40 cm je možné komodu umístit do většiny interiérů i do menších místností či předsíní. Stříbrné úchytky vkusně dolaďují jednoduchý design.


Rozměry:
- šířka 140 cm
- hloubka 40,3 cm
- výška 82 cm
- zatížení zásuvky max. do 9 kgKomoda Pepe 5 patří, spolu s Pepe 2, do dvojice praktických komod, které pořídíte za skvělou cenu!


 


 

Soubory ke stažení

Montážní návod Pepe…

Parametry

Barva bílá
Materiál Lamino
Typ komody Zásuvkové
Šířka komody 140,0 cm
Rozměry Šířka: 140 cm

Máte dotaz k produktu?