|
Dnes 08–16

Nano ochrana textilu 250ml

Kód produktu: rn-NWA002
Doručení: 14.06.-21.06.
Doručení: 14.06.–21.06.
Cena s DPH:
799 Kč
369 Kč
Příplatek za služby:
ks
Potřebujete se poradit?
Lucie Hrdá
Lucie Hrdá
Bytová designérka
Poslat dotaz na e-mail

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Popis a parametry
Objem (ml) 250

Nano ochrana textilu prodlužující životnost materiálů, která zároveň umožňuje snadné čištění ošetřených povrchů. NanoWay+ Textil nabízíme v praktickém 250ml balení s rozprašovačem. Hloubková, hydrofobní a oleofobní ochrana na vodní bázi určená pro textilní povrchy jako například: oblečení, sedací soupravy, sedáky, dětské sedačky, potahy, koberce, ubrusy a další textilní povrchy.

Chrání povrch před hloubkovým znečištěním a před průnikem vody a vodních nečistot do struktury povrchu. Díky svému unikátnímu složení proniká do hloubky materiálu, aniž by změnila jeho podstatu i vzhled a vytvoří tak hydrofobní a oleofobní ochranu. Výrazně prodlužuje životnost a vzhled materiálu.

Před aplikací zbavte povrch nečistot a prachových částic! Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím VŽDY důkladně protřepat. Teplota vhodná pro aplikaci: +10°C až +25°C! Produkt nastříkejte rovnoměrně na povrch místo vedle místa, tak aby bylo patrné, že je povrch mokrý! Poté nechte zaschnout. V případě, že je povrch extrémně savý, aplikaci opakujte!

Skladování a uchování: Přípravek musí být skladován na suchém a chladném místě (+10°C - +25°C) určené k tomuto účelu a v uzavřených obalech k tomu určených v bezpečnostním listě. Při splnění těchto podmínek je doba trvanlivosti produktu 24 měsíců od data výroby.

Bezpečnost: Neobsahuje ředidla a není hořlavý. Bez obsahu karcinogeních látek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požití volejte lékaře.

Nábytek bez starostí

Mohlo by Vás zajímat