Kontejner 32P8

may-kont-32P8
Dostupnost 3-4 týdny

Výroba do 3-4 týdnů.

Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Provedení horní desky
Vyberte prosím:
Provedení horní desky
Vybrat
Cena
4 598 Kč
  • Záruka 5 let

Popis

Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Kovový korpus má stříbrné provedení - shodné s uvedenými stoly.

 

Kolečka
Kontejner je vybaven 5-ti kolečky. Přední 2 nosná kolečka mají mechanickou brzdu - došlapem lze zablokovat pozici kontejneru. Páté kolečko je součástí spodní zásuvky z důvodu jejího bezpečného otevření v případě plného výsuvu.

 

Zásuvky
Horní zásuvka je standardně vybavena posuvným mini organizérem pro psací potřeby. Dolní zásuvka je standardně vybavena jednou mobilní přepážkou, k dispozici je 8 poloh. Další přepážky do dolní zásuvky se dají dokoupit.

 

Sedací plocha
Nosnost kontejneru je 80kg (myšleno pouze k sezení) a sedací plocha může být buď lamino - vzhled javor s ABS hranou (praktická varianta), nebo odlitá pěna s čalouněním (komfortní varianta) - viz varianty produktu. 


Rozměry:
- šířka 39 cm
- hloubka 55 cm
- výška 52 cm


ZÁRUKA 5 LET.

Parametry

Materiál Ekokůže, Látka
Barva antracitová, bordo, béžová, bílá, fuchsiová, hnědá, modrá, oranžová, růžová, slonová kost, světle hnědá, světle šedá, tmavě hnědá, zelená, černá, červená, šedá, žlutá

Máte dotaz k produktu?

Související produkty