Lehátko Swing Vocinglero, béžová

MOD-swing-vocinglero
Dostupnost Varianta ihned k odeslání Na dotaz

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Bližší určení dodací lhůty vám sdělí naše zákaznické oddělení.

Moderní kovové naklápěcí lehátko Swing Vocinglero má speciální prodyšný textilní výplet a zajisté zaujme zákazníky, kterým se líbí moderní zahradní nábytek z kovu. Více…
Cena
650 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Díky použitým materiálům je kovové polohovací skládací lehátko nejen velmi lehké a skladné, ale i dostatečně pohodlné a přitom robustní. Textílie, ze které je vyroben výplet nevyžaduje žádnou údržbu a je velmi odolná vůči okolním vlivům. Skládací polohovací lehátko Swing můžete používat jak v interiéru, tak po celý rok na zahradě.
 

Kovový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům.


Kovový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.


Vlastnosti:
- materiál: kovová konstrukce + textil
- barevné varianty: béžová
- max. výška: 95 cm
- šířka: 59 cm
- délka: 144 cm
- typ: naklápěcí lehátko, není ovšem možné skopit do čistě vodorovné polohy - vhodné jen pro ležení na zádech.

 

 

Parametry

Barva béžová

Máte dotaz k produktu?

Košík

0 Kč