Svíčky americké kvality vám naplní domov radostí! Zvolíte procházku lesem nebo hřejivý kašmír?

Vonné svíčky

Dny se pomalu krátí, stmívá se brzy a vy se čím dál častěji choulíte s horkým čajem a dobrou knihou pod deku? K navození správně melancholické atmosféry vám chybí už jen malá drobnost. Svíčka, která voní podzimem.

Správně zvolená vůně vás dokáže nabít pozitivní energií

Věděli jste, že během našeho života se vnímání vůní mění? A víte, proč je čich důležitým smyslem? Vůně jsou velice úzce spjaty s emocemi. Jak v průběhu života přibývají naše emoční prožitky, vůně se nám asociují. Čichové centrum se nachází vedle limbického systému, kde náš mozek vytváří emoce, proto vůně mohou stimulovat naše nálady a prožitky. Ať pozitivně nebo negativně.

Nejen vůně je důležitá

Při výběru svíčky, která dodá vašemu domovu atmosféru a jeho charakteristickou vůni, byste neměli opomínat kvalitu výroby. Svíčky Village Candle mají svůj původ v americkém státě Maine.  Jejich výroba se pyšní vysokým důrazem na přísné kontroly kvality a používání nejlepších vosků a esenciálních olejů. Kvalitní svíčky vám provoní domov i bez zapáleného knotu.

Jeden knot nestačí!

Výrobce svíček Village Candle uvedl jako první na trh technologii Dual Wick Technology, tedy technologii dvou knotů, která zřetelně ovlivnila faktory hoření. A jaké jsou výhody technologie Dual Wick?

  1. Dokonalé hoření – to znamená jediné.. Žádné saze!  Můžete dát sbohem začernalému sklu a zbytečnému „čoudění“.
  2. Efektivní hoření -  dostanete maximum za vaše peníze. Větší teplo, které dva knoty vyprodukují, rozpustí rovnoměrně více vosku, ze kterého se tak uvolňuje více vonných esencí. Rovnoměrné rozpouštění zamezuje plýtvání vosku a je zárukou, že svíčka vydrží hořet mnoho hodin.

     

Nezapomeňte na design!

Vůně a kvalita jsou důležité, ale nezapomínejme na design. Svíčky Village Candle mají vkusné a robustní skleněné obaly, které ozdobí každou poličku. Skleněné víčko má okraj obalený plastovým proužkem a tak si můžete být jistí, že vám vůně jen tak nevyprchá.

Jaké jsou letošní trendy?

Letos jsou v kurzu všechny vůně dřeva, ať už cedru, santalového dřeva nebo ebenu. Další trefou do černého jsou hřejivé tóny vanilky nebo kombinace jemné vůně dýně se štiplavým aroma hřebíčku. Kterou si vyberete vy?