Masivní dětská postel Junior

MRA-0914
Dostupnost Výroba do 4-6 týdnů

Výroba do 4-6 týdnů.


Garantujeme dodání do Vánoc
Dětská postel Junior s osobitou strukturou dřeva v rozsáhlé řadě moření. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Přední čelo postele
Bez obrázku
Vybráno:
bez plného předního čela
Změnit
Moření
bílá
Vybráno:
bílá
Změnit
Rozměr
Bez obrázku
Vybráno:
90x200 cm
Změnit
Povrchová úprava
Bez obrázku
Vybráno:
lak
Změnit
Cena
6 320 Kč
Původně
6 958 Kč
  • Slovenský výrobek
  • Záruka 10 let

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Dětská postel Junior slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel o šířce 80 cm, 90 cm nebo 100 cm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. K dětské posteli si můžete připlatit výrobu předního čela, které zabrání pohledu pod postel z přední části. Na korpus postele Junior poskytujeme záruku 10 let. 

Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření (viz varianty produktu). Postel vždy dodáváme bez roštumatrace a nočních stolků v demontu.

Používáme ekologické systémy povrchových úprav. Standartně povrch postele lakujeme polomatným lakem na vodní bázi. Lak na posteli vytvoří hladký povrch. Zvolit si však můžete i povrchovou úpravu olejovoskem - s vyjímkou bílého moření, kde provádíme pouze lakovanou úpravu. Na olejovou úpravu používáme vysychavé oleje Natura Oil. Směs přírodních olejů se vsákne do materiálu, povrch dřeva nevyhladí, zůstane přírodní. 

Rozměry:
- vnitřní šířka 80, 90 a 100 cm
- vnější šířka + 7 cm
- vnitřní délka 200, 210 a 220 cm
- vnější délka + 6 cm
- výška předního čela 43 cm
- výška zadního čela 78 cm
- výška bočnice od podlahy 42 cm

U této postele vám nabízíme úpravu rozměrů dle vašeho požadavkuDélku vám za příplatek 10% prodloužíme na 210 cm nebo 220 cm. Výšku můžeme vyrobit o 10 cm, 15 cm, 20 cm vyšší za příplatek 10%, 15%, 20%. V případě zájmu vložte prosím požadavek do objednávky, následně vás budeme kontaktovat s přepočtem nové ceny.

Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

 

Parametry

Materiál Masiv
Rozměr postele/matrace 100x200 cm, 80x200 cm, 90x200 cm
Barva bílá

Máte dotaz k produktu?

Související produkty

Košík

0 Kč