Nepodceňujte důležitost matrace

Současný životní styl vytváří celou řadu nežádoucích faktorů, které nepříznivě ovlivňují náš zdravotní stav. Sedavé zaměstnání, nedostatek přirozeného pohybu, jednostranné činnosti, stres, nesprávné sezení v autě i na pracovišti, to vše zatěžuje nervovou soustavu, pohybový aparát a hlavně páteř. Proto je správný výběr matrace nezbytný pro naši celkovou pohodu a dobrý zdravotní stav. 

 

Kvalitní spánek je pro nás stejně důležitý jako kvalitní strava. Špatná kvalita spánku či jeho nedostatek může snižovat imunitní schopnost našeho organismu. Pro osoby s postižením pohybového aparátu a páteře můžeme doporučit zdravotní matrace. Důležitou charakteristikou při výběru je počet zón pro rozložení podpory páteře (min. 3, max. 7) i antialergické a klimatizační vlastnosti. Prohlédněte si naši pestrou nabídku a vyberte si tu svoji. Pokud se chystáte pořídit více matrací najednou, využijte naší nabídky matrace 1+1 zdarma.

Pár důvodů, proč si vybrat u nás

Stále se nemůžete rozhodnout, nebo potřebujete poradit?

Zkuste náš magazín, který je plný návodů na stylové zařízení vašeho domova i tipů a rad k jednotlivým kusům nábytku. Dozvíte se jakou si vybrat matraci i jak vymalovat ložnici.

Košík

0 Kč