Válenda stokrát jinak

Někomu by se zdálo, že všechny válendy jsou téměř stejné. Na Forliving je tomu naopak. Jakmile si vyberte typ válendy, který se Vám líbí, můžete začít přemýšlet, jak bude vypadat její finální provedením.

Vy rozhodujete o vlastnostech vaší nové válendy

U nás si můžete vybrat požadovanou velikost válendy, typ matrace, rošt, polohování, umístění a rozměr čela i druh čalounění. Protože rozhodnout se pro správný typ není vždy jednoduché, prozradíme Vám několik rad.

* Velikost válendy – vždy vycházejí z dispozičního řešení místnosti a účelu, pro který bude použita. Pokud bude sloužit jako jednolůžková postel pro každodenní spaní, je doporučován rozměr 90 x 200 cm. V případě, že ji využijete spíše ke krátkodobé relaxaci, můžete zvolit užší typ.

* Typ matrace – pružinové matrace jsou velmi oblíbené pro jejich vzdušnost, prodyšnost a nižší pořizovací náklady. Ovšem nelze je umístit na polohovací rošt. Oproti tomu sendvičové matrace jsou pružné a maximálně přizpůsobivé.

* Rošt a polohování – lamelové nebo laťkové rošty, jsou vyráběny tak, aby se maximálně přizpůsobily spotřebiteli a poskytli mu vysoký komfort při jeho odpočinku. Ten lze ještě znásobit volbou polohování roštu, který vyvýší prostor u nohou nebo hlavy.

* Úložný prostor – každé místečko navíc se vždy využije, ať už pro uložení lůžkovin nebo hraček, slouží-li válenda jako dětská postel. Lze si samozřejmě vybrat, zda chcete otevírání boční nebo čelové.

* Druh čalounění - pro jednodušší rozhodování lze navštívit naši prodejnu v Chrudimi, kde nabízíme možnost prohlédnout si veškeré vzorníky materiálů. Látky se vyznačují vysokou kvalitou, s otěrností až 50.000 cyklů.

Protože se snažíme, aby naši zákazníci byly s nakoupeným zbožím maximálně spokojeni, lze si vybrat i další volitelné parametry, jako jsou výškové stavěče, výkyvné úchyty lamel a nastavením tuhosti lamelového roštu dle hmotnosti uživatele nebo počet a rozměr čalouněných čel.