|
Dnes 08–16

Ratanové soupravy

29 produktů

Přírodní exotika pro Váš domov

Ratanový nábytek je ideální všude, kde mají rádi vzdušnost, lehkost, ruční práci, přírodní materiál a vytříbený styl. Vyberte správný typ ratanové sedací soupravy a vytvořte tak moderní vzhled domácnosti, který nese nádech exotiky. Luxusní ratanové sedací soupravy od Forliving, nabízí kombinaci nádherného designu, originality a funkčnosti.

Z jihovýchodní Asie až k Vám

Věděli jste, že ratan je liána rostoucí v pralesích Asie? Její šlahouny dosahují délky až dvě stě metrů. Pro nábytkářské využití prochází tento materiál složitým procesem zpracování, který je prováděn za minimálního použití strojů. Díky ruční práci vznikají vysoce kvalitní výrobky, kdy každý kus je zkrátka originál.

Ratanové soupravy mnoha druhů

Ať už se chystáte použít ratanovou sedací soupravu pro obývací pokoj, zimní zahradu, předsíň, terasu nebo kancelář, věřte, že u nás si vybere skutečně každý. Nabízíme ratanové sedací soupravy malé, složené ze dvou křesel a praktického stolečku nebo ratanové sedací soupravy větší, doplněné o další křesla či pohovku.

Každý díl nábytku je vyráběn z pevné konstrukce a ručně provedeného výpletu, který vzniká za použití klasického ratanového materiálu nebo ze svazků vodního hyacintu, banánovníku, popřípadě umělého ratanu, který nevyžaduje žádnou údržbu, je stálobarevný a velmi odolný vůči okolním vlivům. Pohodlné polstrované sedáky jsou součástí sestavy. V některých případech je možné volit druh barevného polstru. Teď už skutečně stačí jen si vybrat.

Nákup na Forliving znamená jistotu a pohodlí

Ptáte se proč nakupovat právě u nás? Odpověď je jednoduchá. Nabízíme pouze kvalitní zboží od prověřených dodavatelů, při nákupu nad 20 000 Kč poskytujeme dopravu zdarma a v případě zájmu, vyneseme nábytek až k Vám domů. Smyslem našeho obchodu je spokojený zákazník. Věříme, že se jim stanete právě i Vy.