Regál Royal RW

GaM-royal-rw
Dostupnost Ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Regál RW vyrobený z lamina, který byla navržen především pro milovníky stylového interiéru. Více…
Cena
2 105 Kč
Původně
2 729 Kč
  • Akce

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Regál vyrobený z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry Vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují.

Regál je vybavený 4 policemi.
Síla lamina korpusu je 15mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm.  Dodáváme v demontu.

Rozměry:
- šířka 68 cm
- hloubka 39 cm
- výška 187 cmRegál je součástí kolekce Royal.

Parametry

Barva bílá
Materiál Lamino
Dekor dub
Kolekce Royal
Styl Venkovský

Máte dotaz k produktu?