Vitrína Royal W1D

GaM-royal-w1d
Dostupnost Dodání do Vánoc

Výroba do 3-5 týdnů.

Vitrína W1D vyrobená z lamina patří do kolekce Royal, která byla navržena především pro milovníky stylového interiéru. Více…
Cena
2 511 Kč
Původně
3 205 Kč
  • Akce

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Vitrína z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry vašeho domova a zaujme  především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují.

Vitrína má 1 prosklená dvířka a 1 plná dvířka. Uvnitř spodní části je 1 police. Dodáváme v demontu.


Rozměry:
- šířka 57 cm
- hloubka 39 cm
- výška 187 cmVitrína je součástí kolekce Royal.

Parametry

Barva bílá
Materiál Lamino
Dekor dub
Kolekce Royal

Máte dotaz k produktu?

Související produkty