Rohová sedací souprava Focus

waj-focus_roh
Dostupnost 6-8 týdnů

Výroba do 6-8 týdnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Jednoduchost a čisté linie vládnou aktuálním trendům v designu a sedací souprava Focus je skvělým příkladem toho, jak šikovně skloubit designové a praktické prvky. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Vyplňte prosím uvedený formulář, pokud máte zájem o zaslání fyzického vzorkovníku pro tento výrobek na Vaši adresu. Tato služba je zdarma.

Čalounění
Vyberte prosím:
Čalounění
Vybrat
Orientace rohu
Vyberte prosím:
Orientace rohu
Vybrat
Cena
22 790 Kč
  • Akce

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Sedáky vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Sedačka má polohovací opěrky hlavy, které zvyšují komfort sezení.

Ozdobná chromovaná lišta na boku skvěle doplňuje estetický vzhled soupravy. Nožky jsou plastové v barvě chromu. Sedací souprava je dostupná v pravém i levém rohu (viz varianty), takže ji hravě zakomponujete do každého interiéru.

Součástí sedačky je velký praktický úložný prostor, kam uložíte spoustu věcí. Sedačka disponuje rozkladem s funkcí spaní, který jednoduše za pár chvilek rozložíte a využijete např. při lenošení u televize nebo pro přespání návštěvy.


Rozměry:
- šířka 255 cm
- hloubka rohu 195 cm
- hloubka 98 cm
- výška 95-104 cm
- výška sedu 43 cm
- hloubka sedu 56 cm
- výška boku 60 cm
- spací plocha 198x120 cm 

Parametry

Úložný prostor ano
Šířka sedačky 255,0 cm
Barva béžová, hnědá, ocelově šedá, oranžová, písková, smetanová, starorůžová, světle hnědá, světle modrá, světle šedá, tmavě hnědá, tmavě šedá, tyrkysová, černá, čokoládová, šedá
Materiál Látka

Máte dotaz k produktu?