Rohožka Mix Mats 105681 Cocos

Kód produktu: MUJ-319574
Doručení: 07.08.-14.08. | Doprava zdarma
Doručení: 07.08.–14.08.
Cena s DPH:
349 Kč
Příplatek za služby:
ks
Potřebujete se poradit?
Lucie Hrdá
Lucie Hrdá
Bytová designérka
Poslat dotaz na e-mail

Odesláním souhlasím se Odesláním souhlasím se

Popis a parametry
Podklad Latex
Barva hnědá
Typ instalace interiér i exteriér
Tvar koberce Obdélník
Speciální vlastnosti Venkovní použití (outdoor)
Typ rohožky Venkovní
Rozměry Šířka: 75 cm, Hloubka: 45 cm

Venkovní rohožka Mix Mats 105681 s neobvyklým motivem ozdobí každé vstupní dveře. Na hnědo-bílém vzorovaném podkladu je anglický nápis "Ahoj" či "Dobrý den". Tato slušně vychovaná rohožka tak bude každý den zdravit Vás i Vaše návštěvy. A jako bonus Vám perfektně očistí obuv.

Kokosové venkovní rohožky od značky HANSE HOME dodají šmrnc každým vstupním dveřím. Vybírat můžete z mnoha poutavých motivů od vánočních, přes zvířecí až po abstraktní. Všechny ale mají něco společného - vyrábí se ze 100% kokosového vlákna. Díky tomu jsou hrubší a snadno z Vašich bot odstraní nečistoty. Tomu napomáhá i vysoký (45 mm) vlas. Na rubové straně je latex, který rohožky dobře drží na podkladu. Co se údržby týče, stačí rohože vyklepat, vysát a v případě silnějšího zašpinění můžete k čištění použít kobercovou pěnu.

Produkty s podobnými vlastnostmi
Nábytek bez starostí

Související produkty

Ráda bych Vám všem ještě jednou moc poděkovala za rychlé a skvělé jednání při vyřizování mé objednávky. Vše bylo naprosto profesionální a velmi milé. Kéž by takových společností bylo víc. Děkuji a…
Blanka, Uherské Hradiště
12 % sleva na český kovaný nábytekZjistit víc