|
Dnes 08–16

Nelze zakoupit

Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Materiál Sklo
Objem (ml) 350
Barva vícebarevná
Balení 1 délka 22 cm / šířka 33 cm / výška 18 cm / 1 kg
Rozměry Šířka: 10,3 cm, Výška: 17 cm, Hloubka: 10,3 cm

Veselé sklenice na víno Fori nabízíme v setu 6 ks. Sklenice Fori si vás svým designem získají už na první pohled. Set 6 ks sklenic je z barevného skla v fialovém, hnědém, oranžovém, zeleném a modrém provedení. Každá sklenice je jedinečná, zdobená jiným vzorem. S objemem 350 ml jsou vhodné pro různé druhy nealkoholických i alkoholických nápojů. Sklenice na víno Fori dokážou z každé chvíle vytvořit jedinečný okamžik.

Každá speciální příležitost vyžaduje jedinečný přístup. V oblasti stolování to není výjimka. Vždyť co dokáže přidat na slavnostní atmosféře víc, než vkusně prostřený stůl? Dokonalé prostírání a servis bude nejen estetický zážitek, ale znásobí také požitek z jídla a nápojů. Sady sklenic Fori splňují požadavky pro různé výjimečné, ale i běžné chvíle. Připijte si s nimi na zdraví během večeře s rodinou nebo na oslavě s přáteli. 

Jedinečné ručně vyráběné sklenice z foukaného skla, to jsou sklenice, které mají duši. Každý jeden je originál, vyráběný s láskou. Sklář do něj přimíchal své emoce, náladu, prokázal šikovnost a dlouholetou zkušenost. Vhodné pro každodenní příležitosti, ale nejvíce vyniknou na slavnostně prostřeném stole. Se sadou ručně foukaných sklenic určitě zazáříte.

Nábytek bez starostí
Lehátka s dopravou ZDARMAChci vědět víc