Skříňky do koupelny

Jsou praktickým úložným prostorem a zároveň estetickým nábytkem, který doplní celkový vzhled každé koupelny. Tmavší koupelny mohou rozjasnit skříňky z kolekce Galena.

Závěsné koupelnové skříňky, klasické skříňky nebo celá sestava

Z naší nabídky můžete volit skříňku samostatně nebo si můžete vybrat hned několik skříněk z jedné koupelnové sestavy, což vám zaručí, že všechny potřebné skříňky budou mít jednotný vzhled a vaše koupelna se tak stane příjemným místem pro relaxaci. 

Pokud máte kachličky v tmavých barvách nebo k vám nepronikne dostatek světla, doporučujeme volit koupelnové skříňky bílé nebo dub sonoma, které vaši koupelnu rozjasní. Světlý dezén nabízejí koupelnové sestavy Galena a Lassy. Bílý, ale i tmavé dezény najdete v kolekci Mason. Vybírat můžete z dezénu wenge, jedná se o tmavě hnědou barvu, nebo z černého vysoce lesklého dezénu. Ty se naopak hodí pro světlejší koupelny. 

Proč vybírat právě u Forliving?

Užitečné do koupelny

Do každé koupelny, ať už s vanou, sprchovým koutem nebo obojím, se hodí poličky a držáky, na které snadno odložíte sprchové mýdlo, šampón a další. Mít v koupelně dostatek světla pro každodenní hygienu nebo naopak možnost vytvořit si přítmí pro relaxaci vám umožní koupelnová svítidla

 

Košík

0 Kč