Bílé komody

Máte rádi bílou barvu? Bílý nábytek je symbolem elegance a čistoty. Bílé komody vám poskytnou dostatek úložného prostoru a zároveň dokonale ozdobí váš interiér. Není divu, že komody jsou velmi oblíbené. Dříve se využívaly zejména v ložnicích a obývacích pokojích, ovšem své uplatnění najdou v jakékoliv části vašeho interiéru. Jdou praktickým a ozdobným doplňkem. Bílé skříňky a komody najdete v naší nabídce v bohatém zastoupení, stačí jen zvolit tu pravou.

Nábytek, bez kterého se neobejdete

Zaujaly vás bílé komody? Tento nábytek je vhodný spíše do tmavšího interiéru, který krásně „rozsvítí“.  Můžete si sami určit, zda zvolíte komody s leskem nebo matné. Velmi vkusně působí komoda bílá vysoký lesk, kterou oceníte zejména v obývacím pokoji a lze ji snadno kombinovat s ostatním nábytkem. Pokud milujete dřevo, pak vás jistě zaujme komoda dub sonoma bílá. Jde o velmi příjemnou kombinaci bílé barvy se dřevem. O něco tmavší odstín dřeva je komoda ořech bílá. Zde krásně vynikne kontrast bílé barvy a tmavého masívu.

Jestliže hledáte komody do ložnice bílé, pak jste na správném místě. Úložný prostor oceníte také v ložnici, zejména pak na ložní prádlo. Komody jsou nejčastěji využívány k uskladnění drobných předmětů, textilií a hraček. Zejména v menších bytech hrají úložné prostory doslova klíčovou roli. Za zmínku stojí také šuplíkové či dvoudveřové komody. Jestliže čekáte miminko, komoda bude doslova k nezaplacení, protože kromě úložného prostoru ji lze využít také jako přebalovací pult. V takovém případě vybírejte podle velikosti, abyste s dítětem mohla pohodlně manipulovat. Bílé skříňky a komody si zkrátka zamilujete. Stanou se perfektním pomocníkem i vkusným doplňkem do vašeho interiéru.