Bílé komody

Komody najdou své místo především v obývacím pokoji a ložnici, kde potřebujeme úložný prostor. Bílé komody jsou navíc univerzální, protože je snadno sladíte i s jinými barvami, které se v místnosti objevují. 

Bílé komody snadno sladíte

Jako jakýkoli bílý nábytek, tak i bílé komody mají mnoho výhod. Kromě toho, že bílá je univerzální barva, která se jednouše hodí ke všem barvám, tak nabízí i další efekt. Znáte to, oblečení v bílé se mnohdy raději vyhneme, protože rozšiřuje. U nábytku je to však výhoda, protože opticky zvětšuje místnost. Skvěle se hodí také do tmavých pokojů, které rozjasní

Proč nakupovat právě u Forliving?

Bílé komody: V kompletu vám zjednoduší výběr nábytku

Bílé komody najdete v kolekci Orient, která nabízí vzhled exotiky. Jednoduchý vzhled vám nabídce kolekce Rea Amy, která je dostupná i v dalších dekorech. Kolekce Lionel se vyznačuje elegantním stylem v kombinaci s dekorem dub sonoma truflový. Má atypické úchytky a na luxusním vzhledu přidává i bílý lesk kolekce. Doporučit můžeme i kolekci Top Mix, která je mezi zákazníky velmi oblíbená. Díky svému provensálskému vzhledu se skvěle hodí domů i na chalupu. 

Košík

0 Kč