Konferenční stolky na kolečkách

Konferenční stolek představuje dnes již téměř nepostradatelnou součást každého obývacího pokoje. Ačkoliv je jeho konstrukce poměrně lehká, při přesunutí ho musíte většinou vyprázdnit. U konferenčního stolku na kolečkách je to však minulostí.

Šikovný pomocník, kterého oceníte

Konferenční stolek přináší poměrně velký úložný a odkládací prostor, který vám bude na dosah z vaší sedačky či křesla. Ve většině případů obsahuje dvě desky. Na vrchní umístíte talíř, misku telefon či  třeba sklenici s vodou, zatímco spodní dobře poslouží, jako prostor pro filmy, knihy či další věci podle vlastního výběru. Díky kolečkům se zároveň dá jednoduše přemístit, aniž byste z něj museli vyklízet věci. Prohlédněte si náš pestrý výběr a třeba vás okouzlí konferenční stolek bílý, nebo skleněný.

Proč si vybrat zrovna u nás?

Nechte si poradit

Pokud se chystáte zařizovat celý obývací pokoj, nebo dokonce rovnou celý dům či byt, je tu pro vás náš magazín. Dozvíte se například 5 snadných kroků, jak vybrat obývací stěnu. Třeba získáte potřebnou inspiraci, nebo se dozvíte, co vás zajímá, ale báli jste se zeptat.

Košík

0 Kč