Lamelový rošt Portoflex HN P MEGA 80x200 cm

AHR-portofl-hn-p-m80
Dostupnost 2-4 týdny

Výroba do 2-4 týdnů.

Ručně polohovací rošt šíře 80 cm se zvýšenou nosností až 150 kg. Více…
Cena
8 480 Kč
  • Český výrobek
  • Záruka 5 let

Popis

Ručně polohovací rošt se zvýšenou nosností o rozměru 80x200 cm. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Přístup do úložného prostoru je zepředu (od nožní části). Polohování je rozděleno na dvě části: H - hlava a N - nohy. Vyšší odolnost roštu zaručuje uložení pouzder nad bočnice (např. při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Rošt se snadněji polohuje díky úchytům z textilních popruhů, které jsou umístěny na obou koncích roštu. 

Díky posuvným objímkám si nastavíte tuhost ve střední části lůžka přesně podle vaší potřeby. Rošt se snadněji udržuje díky fóliované přední úpravě. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteři i při spánku na boku. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnice roštu. Natáčejí se a reagují po celé délce, ne jen v jeho středu. 

Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Tyto rošty se hodí ke všem typům pěnových a latexových matrací.


Vlastnosti:
- rozměr 80x200 cm
- počet lamel 28 kusů
- výška roštu 10 cm
- nosnost 150 kg
- záruka 5 let
- český výrobek

Soubory ke stažení

Navod_na_pouziti.pdf

Parametry

Rozměr postele/matrace 80x200 cm
Typ roštu Lamelový, Polohovatelný
maximální nosnost 150 kg

Máte dotaz k produktu?