Konferenční stolek dub sonoma

Konferenční stolek je v dnešní době již téměř nepostradatelnou součástí obývacího pokoje. Pokud máte rádi moderní styl a zároveň se vám líbí dekor světlého dřeva, je konferenční stolek dub sonoma možná právě pro vás.

Konferenční stolek je v dnešní době již téměř nepostradatelnou součástí obývacího pokoje. Pokud máte rádi moderní styl a zároveň se vám líbí dekor světlého dřeva, je konferenční stolek dub sonoma možná právě pro vás.

67 produktů

Konferenční stolek - nepostradatelná součást moderního obýváku

Sedačka a obývací stěna jsou základním pilířem každého obývacího pokoje. Někdy by samozřejmě zmínil také křeslo, avšak konferenční stolek je možná ještě důležitější. Ačkoliv se může zdát, že díky svojí velikosti toho nemůže tolik místa nabídnout, opak je pravdou. Většina stolků obsahuje dvě desky. Na vrchní můžete odložit předměty, které vám budou vždy na dosah, a to i z vaší oblíbené sedací soupravy. Může to být sklenice, talíř, noviny, ale i ovladač k televizi, nebo telefon. A když se vrchní police zaplní, vůbec nic se nestane - máte ještě tu spodní.

Dekor dub sonoma patří dlouhodobě mezi jeden z nejoblíbenějších. Jeho světlá barva a dřevěná textura se dá skvěle kombinovat se skleněnými i kovovými prvky, kdy pak kombinace působí velmi moderně a stylově. Naopak opatrně na kombinace s nábytkem v křiklavých barvách, ke kterým se dekor příliš nehodí. Pokud ale rádi experimentujete, nebo chcete zkusit něco nového, je to jen na vás. Fantazii se meze nekladou.

Několik důvodů, proč si vybrat u nás

  • Zboží doručíme do jednotlivých regionů ZDARMA už při nákupu nad 300 Kč
  • Na některé produkty záruka až 5 let
  • V případě potřeby zajistíme výnos i montáž
  • Některé produkty od nás můžete pořídit i na splátky
  • Zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně ve Vestci u Chrudimi

Právě jste se nastěhovali a potřebujete poradit, jak sladit váš nový obývák?

Žádný problém, náš magazín je tu pro vás. Prohlédněte si množství tipů a rad, jak vše sladit a vytvořit tak jedinečný pokoj přesně podle vašich představ. Poradíme vám například, jak sladit obývací stěnu se sedačkou, nebo jestli má význam spojit obývací pokoj s kuchyní či nikoliv.