3 důvody, proč je nábytek skvělý vánoční dárek

3 důvody, proč je nábytek skvělý vánoční dárek

Lámete si hlavu nad tím, jaké vánoční dárky letos vybrat? Neradi vyhazujete peníze za blbosti? Zkuste nábytek nebo nějaký pěkný bytový doplněk. S těmito tipy zaručeně zabodujete.
 

1.Praktický dárek, který neskončí v koutě

…tedy samozřejmě, pokud nejde o rohovou sedačku nebo komodu. Nábytek a bytové doplňky patří mezi velmi praktické dárky, které potěší celoročně. Stačí obhlédnout, jaký kus doma vaší babičce nebo známému dosluhuje, a vybrat nový v podobném stylu. Bojíte se, že šlápnete vedle? Začněte se nenápadně vyptávat, jaké barvy nebo materiály dotyčný preferuje.

Tipy na vánoční dárky v podobě nábytku:
 

  • Pro babičky a dědečky, rodiny s malými dětmi nebo domácími mazlíčky: Podívejte se, jestli v těchto domácnostech nepřesluhuje sedací souprava. Pokud je ošoupaná, nebo nenávratně zašpiněná, máte o dárku jasno.
  • Pro nastávající rodiče a rodiny s miminky: Potěší cokoli z výbavičky domácího pokoje. Ať už to bude postýlka, přebalovací pult, šikovná komoda, nebo „jen“ doplňky, ušetříte mladé rodině peníze i čas se sháněním.
  • Pro kluky a malé princezny: Sedací vak, veselý box na hračky nebo barevný kobereček z vás udělají nejoblíbenějšího Ježíška z celé rodiny.
     

2.Konečně příjemné překvapení

„Červené ponožky, ty jsem si tak přál!“ Taky každoročně taháte z paty podobná slova díků? Spodní prádlo, huňaté svetry, encyklopedie i kosmetické přípravky patří ke klasickým dárkům, ale ve skutečnosti by si je každý radši vybral sám. Nejen že tu chybí moment překvapení, ale málokdy vykouzlí upřímný úsměv od ucha k uchu.

Naopak když se rozhodnete pro nábytek nebo drobnost do domácnosti, dáváte najevo, že jste o dárku opravdu popřemýšleli a nevybrali ho na nejbližší benzínce. Navíc je dárek do domácnosti i opravdovým překvapením. Uznejte sami, kdo by očekával, že pod stromečkem najde nový jídelní stůl, stylovou obývací stěnu nebo krásnou vitrínu?
 

3.Vzpomenou si na vás každý den

Chcete, aby vám děti častěji volaly a babička víc zvala na nedělní obědy? Jednoduše vyberte takový dárek, který budou mít denně na očích. Blízcí si na vás denně vzpomenou a nenápadně je dovedete ke kýženým akcím.

Je jedno, jestli obdarovanému vyšperkujete svým dárkem ložnici, kuchyň, obývák nebo třeba koupelnu. Efekt bude pořád stejný.

Tipy na drobné dárky, které zůstanou pořád na očích:
 

Už víte, jaké dárky k Vánocům zvolíte? Pokud jste dočetli až sem, znamená to, že vám na výběru opravdu záleží.
 

Máme pro vás taky malý dárek: Právě teď pořídíte veškerý nábytek ze sortimentu FORLIVING na výhodné splátky bez navýšení. Sami si určíte, jak dlouho budete svůj nákup splácet a nepřeplatíte přitom ani korunu. Splátky bez navýšení je možné využít do konce listopadu 2017.
 

Věříme, že rodinu i přátele potěšíte a vykouzlíte jim úsměv na tváři. Užijte si společně poklidnou vánoční atmosféru a krásné sváteční dny.