Dodací podmínky

  • Doprava je zajištěna převážně vlastními vozidly dodavatele a kurýrní službou, resp. poštou. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.

  • Zboží zasílané Českou poštou je doručováno službou "obchodní balík" obvykle do 24 hodin od podání. Zboží doručované firemními vozy je obvykle dodáváno v následujích 24 hodinách po předchozí tel. potvrzení závozu naším operátorem.

 

  • Konkrétní dodací lhůty jsou uvedeny u každého výrobku. Vzhledem k šíři nabízeného sortimentu NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné PRODLOUŽENÍ publikované dodací lhůty.

 

  • Dopravné při objednávce do 10 000,- Kč vč. DPH hradí zákazník - cena dopravného je vyčíslena částkami 110,- Kč, 155,- Kč a 199,- Kč v závislosti na skladbě zboží. Při objednávce nad 10 000,- vč. DPH je doprava hrazena prodávajícím.  U vybraných typů produktů můžeme v návaznosti na minimální obchodní přirážku přistoupit ke stanovení individuální ceny přepravních služeb.

 

  • Společně s dodávaným zbožím je zákazníkovi předána faktura, která slouží zároveň jako doklad pro případné reklamační řízení. Pokud je zboží zasíláno Českou poštou, je se zbožím zasílán dodací list a daňový doklad (faktura) je doručen dodatečně na základě potvrzení o dodání.