Dodací podmínky

 • Doprava je zajištěna převážně vlastními vozidly dodavatele a kurýrní službou, resp. poštou. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.
   
 • Zboží zasílané Českou poštou je doručováno službou "obchodní balík" obvykle do 24 hodin od podání. Zboží doručované firemními vozy je obvykle dodáváno v následujích 24 hodinách po předchozí tel. potvrzení závozu naším operátorem.
   
 • Konkrétní dodací lhůty jsou uvedeny u každého výrobku. Vzhledem k šíři nabízeného sortimentu NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné PRODLOUŽENÍ publikované dodací lhůty.
   
 • Dopravné při objednávce do 10 000,- Kč vč. DPH hradí zákazník - cena dopravného je vyčíslena částkami 110,- Kč, 155,- Kč a 199,- Kč vč. DPH v závislosti na skladbě zboží. Při objednávce nad 10 000,- vč. DPH je doprava hrazena prodávajícím.  U vybraných typů produktů můžeme v návaznosti na minimální obchodní přirážku přistoupit ke stanovení individuální ceny přepravních služeb.
   
 • Společně s dodávaným zbožím je zákazníkovi předána faktura, která slouží zároveň jako doklad pro případné reklamační řízení. Pokud je zboží zasíláno Českou poštou, je se zbožím zasílán dodací list a daňový doklad (faktura) je doručen dodatečně na základě potvrzení o dodání.
   
 • Víkendové doručení po Praze - Zboží vám na vaši adresu doručí naši řidiči. Je možné využít pouze pro místa doručení situovaná v Praze. U výrobků, které jsou skladem, se obvykle jedná o doručení nejbližší víkend po zadání objednávky. U výrobků s dodací lhůtou na objednávku vždy po předchozí telefonické domluvě.
   
 • Zásilkovna (vybrané zboží)
  V našem e-shopu můžete zvolit jako způsob dopravy i oblíbenou službu - Zásilkovna. Můžete si vybrat ze širokého množství výdejních míst, kde si svou objednávku vyzvednete. Tuto formu dopravy nabízíme u produktů, které jsou vhodné svou povahou - bytové doplňky, hodiny, domácí potřeby a další zboží, které plní limity dané přepravcem. Cena dopravy je 79 Kč. Jakmile je zboží připravené k expedici, dostanete e-mail přímo od Zásilkovny, kde najdete podrobné informace o doručení. Objednávka je k vyzvednutí až v momentě, kdy dostanete tuto informaci v SMS / e-mailu od Zásilkovny.