Místo na vše potřebné a ještě něco navíc

Nejdůležitějším prvkem nočního stolku je beze sporu jeho vrchní deska, která slouží k odkládání důležitých věcí. Většina z nás se dnes již neobejde bez telefonu či tabletu, který se na noční stolek hravě vejde. Nezbytný bývá také budík, sklenice vody, nebo třeba lampička, která nám dodá světlo pro přečtení oblíbené knihy. I když vrchní desku využijete na plno, ještě to není vše. Většina stolků disponuje i spodní poličkou, případně vám může nabídnou jednu či dvě zásuvky, do kterých můžete uložit cokoliv co nemusí být na očích, ale přesto je to potřeba.

 

Pokud máte rádi tmavé dřevo, je pro vás noční stolek ořech správnou volbou. Jeho krásná dřevěná kresba se dá dobře kombinovat i s jinými dřevěnými dekory, ale nejlépe sedí v kombinaci s kompletní ložnicí v dekoru ořech. Pokud vybíráte celou ložnici, zkuste si prohlédnout naši nabídku sektorového nábytku.

 

Proč si vybrat noční stolek u nás?

Potřebujete poradit, nebo inspirovat?

V případě, že se nemůžete rozhodnout, nebo se vám zdá, že nevíte, jak svoji ložnici snů uspořádat či vybavit, je tu pro vás náš magazín. Prohlédněte si jeho články plné návodů a rad a zjistěte třeba, jak chytře vyřešit úložné prostory v ložnici.

Košík

0 Kč