Dětem pro radost: Hračky a nábytek domů i na zahradu

Detem-pro-radost

Chcete, aby si vaše děti užily druhou půlku prázdnin a nesmutnily, že se blíží školní rok? S pár drobnými úplatky na všechny strasti zapomenou.

Radost na zahradu a terasu

Dětský domeček

Spoustu zábavy obstará roztomilý domeček. Děti potěší veselými barvami a spoustou skrýší. Vás zase snadnou montáží a odolností vůči UV záření. Na zimu ho klidně přemístěte dovnitř domu. Aspoň bude kam schovat oblíbené hračky. Až děti omrzí, jednoduše ho prodáte skoro jako nový.

Pískoviště

Co by to bylo za dětství bez vlastního pískoviště? Navíc s vůní borovicového dřeva? Slibujeme, že s pár hračkami na písek o dětech celé odpoledne neuslyšíte. Pozvěte i pár kamarádů, ať zábava nestojí.

Houpací síť

Zahradní houpací síť potěší celou rodinu, a to hned několik sezón. Výhodou je snadné uspávání hyperaktivních dětí – síť připomíná pohyby v maminčině bříšku. Stačí tam dítě uložit a až zabere, přenést do postýlky.

Zahradní houpačka

Pro děti vybírejte pohodlné a přitom bezpečné zahradní houpačky s kovovou konstrukcí a možností sklopení stříšky proti dešti, větru nebo intenzivnímu polednímu slunci.

Trampolína

Máte aktivní dítě, které nic nezastaví? Pořiďte mu trampolínu, kde se pořádně vyřádí a vás to nebude stát žádné síly. Stačí si sednout vedle a pozorovat dětskou radost.

Hračky a nábytek do interiéru

Dětský rostoucí stůl

I v pokojíčku si mohou děti užít spoustu zábavy. Dětský rostoucí stůl se zaoblenými hranami ocení všichni malí malíři a ilustrátoři. Předškoláci mohou na stole kreslit nebo si hrát s modelínou, školáci zase psát domácí úkoly.

Indiánské teepee

Staví vaše dítě rádo bunkry a schovává se do svého tajného domečku? V tom případě mu uděláte radost stanem teepee. Přátelské opevnění vztyčíte venku i vevnitř během pár minut.

Dřevěná kuchyňka

Pomáhá vám vaše dítko s vařením a pečením? Udělejte mu radost dětskou dřevěnou kuchyňkou. Rázem získá vlastní sporák, troubu, mikrovlnnou troubu, dřez i potřebné nádobí. Vám nebude překážet a možná vás překvapí i nějakou tou dobrotou z lásky.

Tkalcovský stav

Zručné a trpělivé děti si užijí spoustu zábavy na tkalcovském stavu. Tato hračka dětem ukáže, jakým způsobem se dříve tkalo a naučí poznávat a tvořit různé kreativní vzory a motivy.

Prodejní stan potravin

Malé milovníky nakupování zaručeně potěší stan s prodejnou potravin. Něco nám říká, že první zákazníci budete vy. Připravte si drobné, hra začíná.

Proč nakoupit hračky u Nábytku FORLIVING?

► Spousta druhů těch nejhezčích hraček skladem a k okamžitému odeslání
► Bohatý výběr pro holčičky, chlapečky i nejmenší děti

Nákup snadno spojíte s vybavením pokojíčku od postelí po stolky.