Jak se vybavit pro homeoffice

Pojem homeoffice už je dobře známý mezi mnohými, kterým k práci stačí pouze počítač. V aktuální situaci se však rozšířil ještě více, a kdo může, pracuje z domu. Připravili jsme proto několik tipů, jak si vytvořit i doma prostor, kde se vám bude dobře pracovat.

Kancelářská židle pro zdravé sezení

Ať už máte sebepohodlnější kuchyňskou židli, není určená k několikahodinovému sezení. Myslete i doma na svá záda a správné sezení a pořiďte si anatomicky tvarovanou židli nebo křeslo, která vám zajistí podporu bederní páteře.

Židle Tony

Tony zpříjemní sezení díky opěráku ze síťoviny, který kopíruje tvar vašich zad a je prodyšný. Židle je opatřena mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost, která je doplněna i o možnost volného houpání či blokace ve vertikální poloze.

Stůl nejen pro váš počítač

Mít prostorný stůl, kam umístíte počítač a případně odložíte kancelářské pomůcky a hromady papírů, se určitě pro homeoffice hodí. Ideální pak je, když stůl zapadne do stylu, ve kterém již máte pokoj vybavený. Proto pro vás máme hned několik tipů. U některých je navíc možné vybírat z více dezénů.

Stůl Montana B1

Vybírejte ze dvou dezénů – tmavý dub lefkas nebo v kombinaci s šedou. Tento elegantní stůl bude slušet domovům v rustikálním a venkovském stylu.

Stůl Royal B1

Stůl v anglickém stylu s dostatkem úložného prostoru v kombinaci dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu podtrhuje jedinečný design stolu.

Psací stůl Provence B1

Psací stůl z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma.

Stolek Plus 20

Praktický bílý stolek v moderním skandinávském stylu se 4 zásuvkami, který poskytuje dostatek úložného prostoru.

 

Nezapomínejte na správné sezení

Na závěr pro vás máme několik tipů, jak správně sedět.

  1. Nastavte si židli tak, aby vám sedadlo umožnilo mít kyčelní i kolenní kloub v pravém úhlu.
  2. Nohy rozkročte na šířku pánve
  3. Úhel v loktech by měla také odpovídat 90 stupňům
  4. Snažte sedět vzpřímeně a nehrbit se
  5. Alespoň jednou za hodinu se protáhněte nebo udělejte pár kroků

 

Veškeré vybavení pro homeoffice naleznete v kategoriích Počítačové stolky, Kancelářské stoly nebo Kancelářské židle.