Sedací vaky - zábavná a pohodlná relaxace

Jen málo lidí ještě neslyšelo o sedacím vaku či pytli, fenoménu, který se v současnosti rozšiřuje čím dál víc mezi dětmi i dospělými. Proč – na to je jednoduchá odpověď. Jsou veselé, barevné, příjemné a zdravé pro naše tělo.

Sedací pytel BeanBag comfort-green frog

Přirozené sezení

Tento pohodlný a stylový nábytek pro relaxaci je určen pro ty, kteří už mají dost sezení na tvrdých židlích či nepohodlných sedačkách a naopak si chtějí vyzkoušet něco nového. Sedací pytle jsou úžasně pohodlné, praktické a mohou být i skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Vyrábí se totiž v mnoha barevných variantách, takže si každý může najít tu svou. Bonusem je i záruka zdravého sezení, které je dáno jeho přizpůsobivostí lidskému tělu. Poskytuje dokonalou podporu páteři, a podporuje přirozené držení těla.

Pohodlí

Největší předností sedacích vaků je bezesporu jejich pohodlnost. Ta je dána jejich výplní tvořenou polystyrénovými kuličkami. Právě ony zajišťují dokonalou přizpůsobivost tělu, stabilitu a pohodlí. Nemusíte se přitom omezovat pouze na jednu jedinou pozici. Sedací vaky totiž umožňují širokou škálu jejich použití. Můžete sedět vzpřímeně, ale i v záklonu, ležet, válet se nebo cokoliv, co vás napadne.

Zářivě oranžový sedací vak BeanBag Lumin Chair

Styl a originalita

Není to sice jejich primární úkol, ale sedací vaky také oživí váš interiér a stanou se velmi zajímavým bytovým doplňkem. Skvěle vypadají, mají šmrnc a jsou nabízeny jak v podobě dětského sedacího vaku, kde hrají prim pestré barvy, nebo motivy oblíbených hrdinů a postaviček, tak i v bězné "dospělácké" podobě, která udělá parádu v každé místnosti. Výběr velikostí i barev je široký, takže není problém sáhnout po tom, co vyhovuje právě vám. Neopominutelnou výhodou je také jejich nízká hmotnost, která umožňuje snadnou manipulaci i pro dítě.

Sedací pytel BeanBag duo-brown-yellow

Sedací vaky jsou vděčnou součástí večírků, ale i kaváren či čajoven, hodí se prakticky do každého interiéru. Jejich největšími fandy jsou ale samozřejmě děti, které jejich pestrobarevné varianty uvítají nejen ve školkách, ale i ve svém pokojíčku. A pozor! Pohodlí si mohou užít i vaši domácí mazlíčci. I pro ně jsou totiž vaky k dostání.

Nové články v e-mailu

Nepropásněte nový článek, skvělou akci nebo slevu a přihlaste se k odběru zpravodaje!

Lehátka s dopravou ZDARMAChci vědět víc